TAUSCHLISTE  -  V Ý M Ě N A  -  EXCHANGE


Případné nabídky pište na mail jsautogramy@centrum.cz
Seznam se často mění, stále přibývají nové autogramy na výměnu, proto sledujte tuto stránku!!!
NOVINKY:
02.10.18 -
George BARNUM, Jim ALBRIGHT, Robert SCHIBLINE, Jiří KAJÍNEK, Radim UZEL,
Paul BOCUSE, Zdeněk KNEDLA, Vlastimil HARAPES, Joe KITTINGER, Dee O'HARA, John-David BARTOE,
Alexandr MISURKIN, Sergej RJAZANSKIJ
01.10.18 -
Lorna COCKAYNE, Betty WARWICK, Harry GARRETT, John HAMILTON, Norman LEWIS,
Edward OATES, Sidney SPALDING, Arthur TAYLOR, Raymond WHITWELL, Eldon ROBERTS, Rusty WAUGHMAN,
Leonard Henry ROCHFORD, Roland BEAMONT, Frank CAREY, John CUNNINGHAM, Bolesław DROBINSKI,
J.C. ALSTON, Michael DeCICCO, Robert DICKSON, Ray GARLAND, Richard GIROCCO, Jack HOLDER,
Alex HORANZY, James LEAVELLE, John MATHRUSSE, Bill McANANY, Paul MOORE, Walter PASIAK, Charles SEHE,
Richard THELEN, Gerald BERRY, Clarence EVANS, Richard FAZZIO, Henry LANGREHR, Irving LOCKER,
George MULLINS, Dale NELSEN, Raymond REDDICK, Joseph TESON, Carmen GISI, Vincent SPERANZA,
Richard COLE,
Hope KIRKENDALL, William HUDGINS, Hamilton HUNTER, Jack McEWAN, Alfred NEWMAN,
Minoru OHYE, Paul PRIEST, Guy PRESTIA, Charles DeBELLEVUE, Don MALLICK, Bob BECKWITH
18.09.18 - Jamie FARR, Zdeněk ŠKROMACH, Adam VOJTĚCH, Jan SO
KOL, Kateřina VALACHOVÁ
30.06.18 -
Pavel BLAŽEK, Richard BRABEC, Jiří ČUNEK, Klára DOSTÁLOVÁ, Tomáš HÜNER, Tomáš CHALUPA,
Milan CHOVANEC, Jan KALVODA, Adriana KRNÁČOVÁ, Jiří MILEK, Vlastimil PICEK, Petr PIŤHA,
Alena SCHILLEROVÁ, Martin STROPNICKÝ
26.12.17 -
Britney SPEARS, Petr VÁGNER, Nikolaj VALUJEV, Miki BIASION, Craig BREEN, Khalid Al-QASSIMI,
Raja CHARI, Toktar AUBAKIROV, Valerij BYKOVSKIJ, Alexej JELISEJEV, Valentin LEBEDĚV,
Alexandr ALEXANDROV, Alexandr VOLKOV, Vasilij CIBLIJEV, Valerij TOKAREV, János ÁDER,
Andrej BABIŠ, Kolinda GRABAR-KITAROVIĆ, Michael HIGGINS, Andrej KISKA, Radko MARTÍNEK,
Raimonds VĒJONIS, Gerhard SCHRÖDER, Helena VÁLKOVÁ

 
VYSVĚTLIVKY:
F - fotografie nebo podpiskarta
K - bílá kartička
L - 8x10 NASA litografie
O - obálka
v - věnování

z - podpis zezadu
t - tištěný podpis
a - autopen (strojový podpis)
Kf - bílá kartička s menším obrázkem
Fx - podpiskarta bez podpisu
     
Film a TV    
Alan ALDA  (USA) herec F
Sasha ALEXANDER  (USA) herečka F,Fv
Claudine AUGER  (Fr.) herečka Fv,Fv
Brigitte BARDOT  (Fr.) herečka Fv,Fv
Samantha BOND  (VB) herečka Fv
Kate BOSWORTH  (USA) herečka Fv,Fv,Fv
Matthew BRODERICK  (USA) herec Fv
Saffron BURROWS  (VB) herečka Kv
Ellen BURSTYN  (USA) herečka Fv
Michael CAINE  (VB) herec F
Kim CATTRALL  (VB) herečka Fv,Fv
Eddie CIBRIAN  (USA) herec Fv,Fv
Joan COLLINS  (VB) herečka F,Fv
Kirsten COOKE  (VB) herečka Fv,Fv
Tom CRUISE  (USA) herec Ft
Maryam d'ABO  (VB) herečka F,F
Cécile de FRANCE  (Bel.) herečka Fv
Mylène DEMONGEOT  (Fr.) herečka F,F,F
Catherine DENEUVE (Fr.) herečka F,F
Judi DENCH  (VB) herečka Fv
Angie DICKINSON  (USA) herečka Fv,Fv
Phyllis DILLER  (USA) herečka F
Fred DRYER  (USA) herec F,F
Shirley EATON  (VB) herečka F,F
Linda EVANS  (USA) herečka F
Dakota FANNING  (USA) herečka F
Jamie FARR (USA) herec F, F
Colin FARRELL  (Ir.) herec F,F
Mike FARRELL (USA) herec F,F,F,Fv
Sally FIELD  (USA) herečka F,F
Carrie FISHER  (USA) herečka F,F,F
Louise FLETCHER  (USA) herečka Fv,Fv
John FORSYTHE  (USA) herec F,F
Michel GALABRU  (Fr.) herec F,Fv,Fv
George GAYNES  (Fin./USA) herec Fv
Whoopi GOLDBERG  (USA) herečka F
Elliott GOULD  (USA) herec F,K
Greg GRUNBERG  (USA) herec F,Fv
Mark HARMON  (USA) herec Fv,Fv
Melissa Joan HART  (USA) herečka F
Silas HATHAWAY  (USA) herec Fz,Fz
Terence HILL  (It.) herec F
Hulk HOGAN  (USA) herec F,F
Chris HOWLAND  (VB) herec F,F,F
Jackie CHAN  (Hong Kong) herec F,F,F
Geraldine CHAPLIN  (USA) herečka F
William CHRISTOPHER  (USA) herec F,F,F,F
Jeremy IRONS  (VB) herec Fv
Glenda JACKSON  (VB) herečka F,F
Marlène JOBERT  (Fr.) herečka Fv,
Danny JOHN-JULES  (VB) herec Fv
James Earl JONES  (USA) herec Fv
Richard KARN  (USA) herec Fv
Gorden KAYE  (VB) herec Fv
Tim KAZURINSKY  (USA) herec Fvz,Fvz
Ben KINGSLEY  (VB) herec F
Stepfanie KRAMER  (USA) herečka Fv,Fv
Burt KWOUK  (Čína/VB) herec Fv,K
Cheryl LADD  (USA) herečka F
Jennifer LAWRENCE  (USA) herečka F
Jason LEE  (USA) herec Fv,Fv
Tony LEUNG CHIU WAI  (Čína) herec F,F
Sophia LOREN  (It.) herečka F,F,F
Herbert LOM  (VB) herec F
Jason MARSDEN  (USA) herec Fv
Rachel McADAMS  (Kan.) herečka Fv
Vera MILES  (USA) herečka F
Sofia MILOS  (It.) herečka F
Pierre MONDY  (Fr.) herec F,F
Terry MOORE  (USA) herečka F
Rita MORENO  (USA) herečka Fv,Fv
Harry MORGAN  (USA) herec Fv,Fv,F
Kathy NAJIMY  (USA) herečka Fv,Fv
ADRIAN PASDAR  (USA) herec Fv
Alexandra PAUL  (USA) herečka Fv,Fv,Fv,Fv
Piper PERABO  (USA) herečka Fv
Christopher PLUMMER  (Kan.) herec Fv,K
Patrick PRÉJEAN  (Fr.) herec Fv
Carl REINER  (USA) herec F,F,K
Leah REMINI  (USA) herečka Fv
Christina RICCI  (USA) herečka F
Maurice RISCH  (Fr.) herec Fv
Wayne ROGERS  (USA) herec F
Geoffrey RUSH  (Austr.) herec Fv
Meg RYAN  (USA) herečka Fa
Susan SARANDON  (USA) herečka Fv
Tom SELLECK  (USA) herec F,F
Amanda SEYFRIED  (USA) herečka F,F,Fv
Jane SEYMOUR  (VB) herečka Fv
Charles SHAUGHNESSY  (VB) herec Fv
Charlie SHEEN  (USA) herec Ft
Martin SHEEN  (USA) herec Fv
Guy SINER  (USA/VB herec Fv
Ethan SUPLEE  (USA) herec F
Donald SUTHERLAND  (Kan.) herec Fv
Dominique SWAIN  (USA) herečka F,F
Loretta SWIT  (USA) herečka F
Lea THOMPSON  (USA) herečka Fv,Fv
Danny TREJO  (USA) herec F,F
James Michael TYLER  (USA) herec Fv,Fv
Liv ULLMANN  (Nor.) herečka F,Kf
Laura VANDERVOORT  (Kan.) herečka Fv
Marie VERSINI  (Fr.) herečka F
Paolo VILLAGGIO  (It.) herec F,Fz
Dee WALLACE  (USA) herečka Fv
Zoë WANAMAKER  (USA) herečka Fv
Raquel WELCH  (USA) herečka Fv
Robin WILLIAMS  (USA) herec F,Fv
John DOYLE  (Něm.) komik F
Armin MUELLER-STAHL  (Něm.) herec K,K
Bohumil KLEPL herec K
Tomáš TÖPFER herec F
David MATÁSEK herec F
Jan SKOPEČEK herec K
Jaroslav SATORANSKÝ herec Fv
Miloslav MEJZLÍK herec F
Michal NESVADBA herec F
Josef DVOŘÁK herec Fv
Petr VÁGNER herec F
Les BLANK  (USA) režisér Kv
Zdeněk TROŠKA režisér F
Jan ROSÁK moderátor K
Zuzana BUBÍLKOVÁ moderátorka, bavička K
Honza MUSIL moderátor F
SUCHÁNEK + GENZER baviči F
     
StudioFanMail    
ALDA Alan  (USA) herec Ft
CAGE Nicolas  (USA) herec Ft
JOLIE Angelina  (USA) herečka Ft
     
Motorsport    
Sir Frank WILLIAMS  (VB) šéf týmu Williams F1 Ft
Christian HORNER  (VB) šéf týmu Red Bull Racing F
Mario THEISSEN  (Něm.) šéf týmu BMW-Sauber F1 F,F
Michael SCHUMACHER  (Něm.) F1 F
Jackie STEWART  (VB) F1 F,K
Mario ANDRETTI  (USA) F1 F
Fernando ALONSO  (Šp.) F1 F,F
Felipe MASSA  (Braz.) F1 Ft
Lewis HAMILTON  (VB) F1 Ft
Robert KUBICA  (Pol.) F1 F,Ft, Ft, Ft
Vitalij PETROV  (Rus.) F1 F
Alexander WURZ  (Rak.) F1 F
Sebastian VETTEL  (Něm.) F1 Fx,
Jaime ALGUERSUARI  (Šp.) F1 F
Sébastien BUEMI  (Švýc.) F1 F,F
Christijan ALBERS  (Niz.) F1 F
Patrick FRIESACHER  (Rak.) F1 F
Robert DOORNBOS  (Niz.) F1 F
Charles PIC  (Fr.) F1 Fv
Olivier PANIS  (Fr.) F1 F
Nick HEIDFELD  (Něm.) F1 F,K
KUBICA, HEIDFELD, KLIEN F1 3xFt, 3xFt
Tiago MONTEIRO  (Port.) F1 F
Ho-pin TUNG  (Čína) F1 test, A1 Ft
Philippe STREIFF  (Fr.) F1 Ft
Stirling MOSS  (VB) F1 Fv,Fv
Johnny CECOTTO  (Ven.) F1, moto Kf
Allan McNISH  (VB) F1, DTM, Le Mans.... Fv
Björn WALDEGARD  (Švéd.) WRC, 1×mistr (1979) F
Walter RÖHRL  (Něm.) WRC, 2×mistr (1980, 1982) F
Miki BIASION  (It.) WRC, mistr (1988-1989) F
Marcus GRÖNHOLM  (Fin.) WRC, 2×mistr (2000, 2002) F
Mikko HIRVONEN  (Fin.) WRC F,Fv
Sébastien OGIER  (Fr.) WRC, 5×mistr (2013-17) F
Chris ATKINSON  (Aust.) WRC F
Manfred STOHL  (Rak.) WRC F,F
Matthew WILSON  (VB) WRC F,F
Ott TÄNAK  (Est.) rally F
Juho HÄNNINEN  (Fin.) rally F
Andreas MIKKELSEN  (Nor.) rally F
Thierry NEUVILLE  (Bel.) rally F
Craig BREEN  (Ir.) rally F
Khalid Al-QASSIMI  (SAE) rally F
Guy WILKS  (VB) rally F,F
Karl KRUUDA  (Est.) rally F
Aaron BURKART  (Něm.) rally F
Hans WEIJS jr.  (Niz.) rally F
Tony GARDEMEISTER  (Fin.) WRC F
Roman KRESTA WRC F,F
Bruno THIRY  (Bel.) WRC F
Andreas AIGNER  (Rak.) WRC F
Pavel VALOUŠEK JWRC F,F,F,F,Fv
Raimund BAUMSCHLAGER  (Rak.) rally F
Iris THURNHERR  (Švýc.) rally F,Fv
Ralf a Ines BEYERovi (Něm.) rally F
Andreas ZUBER  (Rak.) GP2 F
Christian ABT (Něm.) DTM F
Mattias EKSTRÖM  (Švéd.) DTM, rally F
Jeroen BLEEKEMOLEN  (Niz.) A1GP, DTM, GT... F,F,F
Fairuz FAUZY  (Malaj.) A1GP F
Jarek JANIŠ A1GP, DTM, F3000... F
Jan CHAROUZ A1GP F,F
Tomáš ENGE A1GP, F1-Prost, F3000, Le Mans, GT1... K
Marco APICELLA  (It.) GT, F 3000... F
Julian THEOBALD  (Něm.) F3 F,Fv,Fv
Charlie KIMBALL  (USA) F3, Indy.. F,F,F
Milka DUNO  (Ven.) automobilové závody Fv
Jerome POLICAND  (Fr.) 24 Heures Le Mans F,F,F
Giacomo AGOSTINI  (It.) motocykly, 15×mistr světa F
Thomas LÜTHI  (Švýc.) motocykly, 1×mistr 250cc F
Scott REDDING  (VB) motocykly F
Markus EIBL  (Něm.) plochá dráha F
Sven SCHMID  (Něm.) freestyle motocross F,F,F,F,F
Rob HUFF  (VB) WTCC F
GENÉ, MINASSIAN, VILLENEUVE 24 Le Mans... Ft
     
Sport    
PELÉ  (Braz.) fotbalista Fv
Josef "Pepi" BICAN fotbalista K,K
Karel POBORSKÝ fotbalista F
Jan KOLLER fotbalista F
Tomáš HÜBSCHMAN fotbalista F
Vratislav LOKVENC fotbalista F
Karel BRÜCKNER bývalý trenér národního týmu F
Pavel KRMAŠ fotbalista F
Roberto MANCINI  (It.) fotbalový trenér F
Joe HART  (VB) fotbalový brankář F
Lukas PODOLSKI  (Něm.) fotbalista F
Adam JOHNSON  (VB) fotbalista F
Claudio PIZARRO  (Peru) fotbalista F
Mark van BOMMEL  (Niz.) fotbalista F
Gerald ASAMOAH  (Něm.) fotbalista F
LINCOLN  (Braz.) fotbalista F
Vladislav TREŤJAK  (Rus.) hokejový brankář F
Vjačeslav FETISOV  (Rus.) hokejista F
Jiří ŠLÉGR hokejista F
Petr FRANĚK
Tomáš KABERLE
Roman MÁLEK
Josef STRAKA
Marek ZADINA
hokejový brankář
hokejista
hokejový brankář
hokejista
hokejista
hokej. kartička
K
2x hokej. kartička
hokej. kartička
hokej. kartička
Roman ČECHMÁNEK
Robert REICHEL
Petr FRANĚK
Jiří KUNTOŠ
Petr LEŠKA
hokejový brankář
hokejista
hokejový brankář
hokejista
hokejista
hokej. kartička
hokej. kartička
hokej. kartička
hokej. kartička
hokej. kartička
Jakub JANDA skoky na lyžích F
Jiří RAŠKA skoky na lyžích K
Robert KRANJEC  (Slovin.) skoky na lyžích  
Andreas WIDHÖLZL  (Rak.) skoky na lyžích F
Simon AMMANN  (Švýc.) skoky na lyžích F
Thomas MORGENSTERN  (Rak.) skoky na lyžích F
Martin KOCH  (Rak.) skoky na lyžích F
Andreas KOFLER  (Rak.) skoky na lyžích F,F
Michael UHRMANN  (Něm.) skoky na lyžích F
Jens WEISSFLOG  (Něm.) skoky na lyžích F
Ondřej MORAVEC biatlon F
Michal ŠLESINGR biatlon F,F
Michal KRČMÁŘ biatlon F,F
Jaroslav SOUKUP biatlon F,F
Gabriela SOUKALOVÁ biatlon F,F
Veronika VÍTKOVÁ biatlon F,F,F
Jitka LANDOVÁ biatlon F,F,F
Martina BECK-GLAGOW  (Něm.) biatlon F,F
Tora BERGER  (Nor.) biatlon F
Oleksander BILANENKO  (Ukr.) biatlon F
Andreas BIRNBACHER  (Něm.) biatlon F
Mario DOLDER  (Švýc.) biatlon F
Jevgenij GARANIČEV  (Rus.) biatlon F,F
Elisa GASPARIN  (Švýc.) biatlon F
Selina GASPARIN  (Švýc.) biatlon F,F
Florian GRAF  (Něm.) biatlon F,F,F
Ludwig GREDLER  (Rak.) biatlon F
Teja GREGORIN  (Slov.) biatlon F,F,F
Andrea HENKEL  (Něm.) biatlon F,F,F
Ivan JOLLER  (Švýc.) biatlon F
Fredrik LINDSTRÖM  (Švéd.) biatlon F,F
Kaisa MÄKÄRÄINEN  (Fin.) biatlon F
Janez MARIČ  (Slo.) biatlon F
Magdalena NEUNER  (Něm.) biatlon F,F
Krystyna GUZIK (PAŁKA)  (Pol.) biatlon F,F,F
Arnd PEIFFER  (Něm.) biatlon F,F,Fv
Carsten PUMP  (Něm.) biatlon F
Sergej SEMENOV  (Ukr.) biatlon F
Anton SHIPULIN  (Rus.) biatlon F
Simon SCHEMPP  (Něm.) biatlon F
Evgeny USTYUGOV  (Rus.) biatlon F
Flurina VOLKEN  (Švýc.) biatlon F
Benjamin WEGER  (Švýc.) biatlon F
Dorothea WIERER  (It.) biatlon F
Dominik WINDISCH  (It.) biatlon F
Markus WINDISCH  (It.) biatlon F
Michael GREIS  (Něm.) biatlon F
Šárka STRACHOVÁ sjezdové lyžování F, Fv
Lukáš BAUER
Martin JAKŠ
lyžař
lyžař
F
F
Dušan KOŽÍŠEK lyžař F
Petra NOVÁKOVÁ lyžařka F
Eva VRABCOVÁ NÝVLTOVÁ lyžařka F
Martin BAJČIČÁK  (SR) lyžař Ft
Alberto TOMBA  (It.) lyžař F,Fv
Lasse KJUS  (Nor.) lyžař F
Giorgio Di CENTA  (It.) lyžař F
Michael WALCHHOFER  (Rak.) lyžař F
Chip KNIGHT  (USA) lyžař Fz
Kurt SULZENBACHER  (It.) lyžař F,F,F,Fv
Christian MAYER  (Rak.) lyžař F,F,F,F
Georg STREITBERGER  (Rak.) lyžař F
Johan CLAREY  (Fr.) lyžař F
Max FRANZ  (Rak.) lyžař F
Eva SAMKOVÁ snowboardistka F
Šárka PANČOCHOVÁ snowboardistka F
Ingemar WALDER  (Rak.) snowboardista F
Sigi GRABNER  (Rak.) snowboardista F
Doris GÜNTHER  (Rak.) snowboardistka F
Mario STECHER  (Rak.) severská kombinace F
Georg HETTICH  (Něm.) severská kombinace F
Manuela MÖLGG  (It.)
Manfred MÖLGG 
(It.)
lyžařka
lyžař
F
F
Maria RIESCH  (Něm.) lyžařka F,F,F,F
Marlies SCHILD  (Rak.) lyžařka F
Veronika ZUZULOVÁ  (SR) lyžařka K
Evi SACHENBACHER-STEHLE  (Něm.) lyžařka, biatlon F
Seraina MISCHOL  (Švýc.) lyžařka F,F,F
Cornelia HÜTTER  (Rak.) lyžařka F
Katarina WITT (Něm.) krasobruslení K
Karin JAGGI  (Švýc.) windsurfing F
Torsten LUBISCH  (Něm.) kanoista F,F
Birgit FISCHER  (Něm.) kanoistka Fv
Britta STEFFEN  (Něm.) plavání F
Stev THELOKE  (Něm.) plavání F
Nathan DEAKES  (Aust.) atletika - chůze Fz
Christian SÜSS  (Něm.) stolní tenis  
Torben WOSIK  (Něm.) stolní tenis F
Stefanie GRAF  (Něm.) tenistka F
Petra KVITOVÁ tenistka F
Lucie ŠAFÁŘOVÁ tenistka F
Simona HEINOVÁ tenistka F
Marat SAFIN  (Rus.) tenista F
Jan KODEŠ tenista K
Nicolas KIEFER  (Něm.) tenista Fv
John NEWCOMBE  (Aust.) tenista Fv
Patrik KÜHNEN  (Něm.) tenista F
Jean-Claude SCHERRER  (Švýc.) tenista Fv
Bernard THÉVENET  (Fr.) cyklistika-2×vítěz Tour de France F,F
Federico BAHAMONTES  (Šp.) cyklistika-1×vítěz Tour de France F
Jan ULLRICH  (Něm.) cyklistika-1×vítěz Tour de France Fv
Maja WŁOSZCZOWSKA  (Pol.) cyklistika F
Tobias STEINHAUSER  (Něm.) cyklistika F
Gerald CIOLEK  (Něm.) cyklistika F
Gerben LÖWIK  (Niz.) cyklistika F,F,F
Patrice HALGAND  (Fr.) cyklistika F
Ján SVORADA cyklistika F,F
Jaroslav KULHAVÝ cyklistika F
Jimmy PEDRO  (USA) judo F
Ilse HEYLEN  (Bel.) judo F
Alexandr KARELIN  (Rus.) zápas F
Buvaisar SAITIEV  (Rus.) zápas F
Christine THEISS  (Něm.) kickbox Fv
Werner GÜNTHÖR  (Švýc.) vrch koulí F
Nadia COMANECI  (Rum.) gymnastika Fv,Fv,Fv
Helena FIBINGEROVÁ vrch koulí K
Jan ŽELEZNÝ oštěp K
Barbora ŠPOTÁKOVÁ oštěp F,Fv
Jan KŮRKA střelba K
Jan KUDLIČKA skok o tyči F,F
Nicola CIOTTI  (It.) skok do výšky F
Daniele MASALA  (It.) moderní pětiboj F,Fz,
KOLOCOVÁ - SLUKOVÁ plážový volejbal  
Dieter BAUMANN  (Něm.) atletika - běh F,F
Petr VABROUŠEK triathlon F,F,F
Reto HUG  (Švýc.) triathlon F
Jaroslav VOLF vodní slalom F
Elena KALISKÁ  (SR) vodní slalom Kf
Nikolaj VALUJEV  (Rus.) box F,F
Axel SCHULZ  (Něm.) box F
Lukáš KONEČNÝ box F
Junko TABEI  (Jap.) horolezkyně, 1. na Mount Everestu F
Davo KARNIČAR  (Slovin.) horolezec F
Radek JAROŠ horolezec F
     
Astro    
German TITOV  (SSSR) Vostok 2 O
John GLENN  (USA) Mercury 6, STS-95 L,Lv,Fv
Andrijan NIKOLAJEV  (SSSR) Vostok 3, Sojuz 9 F,O
Pavel POPOVIČ  (SSSR) Vostok 4, Sojuz 14/Saljut 3 F,O
Valerij BYKOVSKIJ  (SSSR) Vostok 5, Sojuz 22, 31 F,F
Valentina TĚREŠKOVOVÁ  (SSSR) Vostok 6 F
Konstantin FEOKTISTOV  (SSSR) Voschod 1 K
Boris JEGOROV  (SSSR) Voschod 1 O
Alexej LEONOV  (SSSR) Voschod 2, Sojuz 19 EPAS (Apollo-Sojuz) F,Fv
John YOUNG  (USA) Gemini 3, 10, Apollo 10, 16, STS-1, 9 La
James McDIVITT  (USA) Gemini 4, Apollo 9 F
David SCOTT  (USA) Gemini 8, Apollo 9,15 Oa
Georgij BEREGOVOJ  (SSSR) Sojuz 3 O,O
Vladimír ŠATALOV  (SSSR) Sojuz 4, 8,10 F,F,F,K
Boris VOLYNOV  (SSSR) Sojuz 5, 21/Saljut 5 F,F,K
Alexej JELISEJEV  (SSSR) Sojuz 5, 8, 10 F,F,O,K
Valerij KUBASOV  (SSSR) Sojuz 6, 19 EPAS (Apollo-Sojuz), 36 F
KUBASOV+AKSJONOV   O
KUBASOV+LEONOV+KLIMUK   O
Anatolij FILIPČENKO  (SSSR) Sojuz 7, 16 F,F
Viktor GORBATKO  (SSSR) Sojuz 7, 24/Saljut 5, 37 F,O
Alan BEAN  (USA) Apollo 12, Skylab 3 O
Fred HAISE  (USA) Apollo 13, Enterprise F(L)v
Vitalij SEVASŤJANOV  (SSSR) Sojuz 9, 18/Saljut 4 F,O
Vitalij SEVASŤJANOV+Jurij GLAZKOV Sojuz 9, 18/Saljut 4 / Sojuz 24/Saljut 5 O
Alfred WORDEN  (USA) Apollo 15  Ov
Charles  DUKE  (USA) Apollo 16 O
Paul WEITZ  (USA) Skylab 2, STS-6 O
Jack LOUSMA  (USA) Skylab 3, STS-3 K
Oleg MAKAROV  (SSSR) Sojuz 12, 27, T-3 K
Gerald CARR  (USA) Skylab 4 O
Edward GIBSON  (USA) Skylab 4 O
William POGUE  (USA) Skylab 4 O,K
Pjotr KLIMUK  (SSSR) Sojuz 13, 18/Saljut 4, Sojuz 30 F
Valentin LEBEDĚV  (SSSR) Sojuz 13, T-5/Saljut 7 F
Lev ĎOMIN  (SSSR) Sojuz 15 O
Alexej GUBAREV  (SSSR) Sojuz 17/Saljut 4, Sojuz 28 F
Georgij GREČKO  (SSSR) Sojuz 17/Saljut 4, 26/Saljut 6, Sojuz T-14     F
Vance BRAND  (USA) Apollo ASTP, STS-5, 41-B, 35 F
Vladimír AKSJONOV  (SSSR) Sojuz 22, T-2 O
Vjačeslav ZUDOV  (SSSR) Sojuz 23 O
Vladimír KOVALJONOK  (SSSR) Sojuz 25, 29/Saljut 6, T-4/Saljut 6 K,K
Jurij ROMANĚNKO  (SSSR) Sojuz 26/Saljut 6, Sojuz 38, Sojuz TM-2/Mir K
Vladimír DŽANIBEKOV + Igor VOLK Sojuz 27, 39, T-6, T-12, T-13 / Sojuz T-12 O
Vladimír REMEK Sojuz 28 O
Oldřich PELČÁK Sojuz 28 - náhradník Vl. Remka K
Alexandr IVANČENKOV  (SSSR) Sojuz 29/Saljut 6, T-6 K
Sigmund JÄHN  (Něm.) Sojuz 31 F,F,Ft,K
JÄHN + BYKOVSKIJ Sojuz 31 F,Ft
Vladimír LJACHOV  (SSSR) Sojuz 32/Saljut 6, T-9/Saljut 7, TM-6 K,K
Georgij IVANOV  (Bul.) Sojuz 33 K
Gennadij STREKALOV  (SSSR) Sojuz T-3, T-8, T-11, TM-10/Mir, TM-21/Mir O,Kf
Viktor SAVINYCH  (SSSR) Sojuz T-4/Saljut 6, T-13/Saljut 7, TM-5 F,K
Džugderdemidin GURRAGČÁ (Mong) Sojuz 39 F
HAISE + FULLERTON + TRULY STS Enterprise F
Robert CRIPPEN  (USA) STS-1, 7, 41-C, 41-G Lv,K
Dumitru PRUNARIU  (Rum.) Sojuz 40 F,K
Richard TRULY  (USA) STS-2, 8, Enterprise F
Gordon FULLERTON  (USA) STS-3, 51-F, Enterprise F
Anatolij BEREZOVOJ  (SSSR) Sojuz T-5/Saljut 7 F
Jean-Loup CHRÉTIEN  (Fr.) Sojuz T-6, TM-7, STS-86 F
Karol BOBKO  (USA) STS-6, 51-D, 51-J K
Vladimír TITOV  (SSSR) Sojuz T-8, TM-4/Mir, STS-63, 86 K,K
John FABIAN  (USA) STS-7, 51-G L
Alexandr ALEXANDROV  (SSSR) Sojuz T-9/Saljut 7, TM-3/Mir F,K
Daniel BRANDENSTEIN  (USA) STS-8, 51-G, 32, 49 L,K
Guion BLUFORD  (USA) STS-8, 61-A, 39, 53 Lv
William THORNTON  (USA) STS-8, 51-B K,K
Byron LICHTENBERG  (USA) STS-9, 45 K,K
Robert GIBSON  (USA) STS-41-B, 61-C, 27, 47, 71 K,K
Robert STEWART  (USA) STS-41-B, 51-J K
George NELSON  (USA) STS-41-C, 61-C, 26 K,K
James van HOFTEN  (USA) STS-41-C, 51-I K
Michael COATS  (USA) STS-41-D, 29, 39 K,K,K
Steven HAWLEY  (USA) STS-41-D, 61-C, 31, 82, 93 K
Richard MULLANE  (USA) STS-41-D, 27, 36 K,K
Jon McBRIDE  (USA) STS-41-G Lv,Kv
James BUCHLI  (USA) STS-51-C, 61-A, 29, 48 K,K,K
Edwin GARN  (USA) STS-51-D K,K,K
Don LIND  (USA) STS-51-B K,K
Lodewijk Van den BERG  (Niz./USA) STS-51-B F,K
Loren ACTON  (USA) STS-51-F K,K
John-David BARTOE  (USA) STS-51-F O
Richard COVEY  (USA) STS-51-I, 26, 38, 61 K
Alexandr VOLKOV  (SSSR) T-14/Saljut 7, TM-7/Mir, TM-13/Mir F,K
Ernst MESSERSCHMID  (Něm.) STS-61-A F
Wubbo OCKELS  (Niz.) STS-61-A F
Robert CENKER  (USA) STS-61-C K
Alexandr VIKTORENKO  (SSSR) Sojuz TM-3, TM-8/Mir, TM-14/Mir, TM-20/Mir K,K
Valerij POLJAKOV  (Rus.) Sojuz TM-6/Mir, TM-18/Mir K
Abdul MOMÁND  (Afg.) Sojuz TM-6   F
John BLAHA  (USA) STS-29, 33, 43, 58, 79/Mir F,K
Robert SPRINGER  (USA) STS-29, 38 K
James BAGIAN  (USA) STS-29, 40 O
Mark BROWN  (USA) STS-28, 45 K
Robert CABANA  (USA) STS-41, 53, 65, 88 Lv,Kf
Viktor AFANASJEV  (Rus.) Sojuz TM-11/Mir, TM-18/Mir, TM-29/Mir, TM-33 F,K
Linda GODWIN  (USA) STS-37, 59, 76, 108 Lv,K
Blaine HAMMOND  (USA) STS-39, 64 K,K
Richard HIEB  (USA) STS-39, 49, 65 L
Helen SHARMAN  (VB) Sojuz TM-12 F
Sidney GUTIERREZ  (USA) STS-40, 59 K
Francis GAFFNEY  (USA) STS-40 K,K
Kenneth REIGHTLER  (USA) STS-48, 60 K,K
Toktar AUBAKIROV  (Kaz.) Sojuz TM-13 K
Franz VIEHBÖCK  (Rak.) Sojuz TM-13 F,Ff
Clemens LOTHALLER  (Rak.) náhradník Vieböcka K
William READDY  (USA) STS-42, 51, 79 F,K
Sergej AVDĚJEV  (Rus.) Sojuz TM-15/Mir, TM-22/Mir, TM-28/Mir F
Michel TOGNINI  (Fr.) Sojuz TM-15, STS-93 K
Michael CLIFFORD  (USA) STS-53, 59, 76 K
Bernard HARRIS  (USA) STS-55, 63 K
Hans SCHLEGEL  (Něm.) STS-55, 122 F
Vasilij CIBLIJEV  (Rus.) Sojuz TM-17/Mir, Sojuz TM-25/Mir   F,F
Jurij USAČEV  (Rus.) TM-18/Mir, TM-23/Mir, STS-101, STS-102/ISS F,K
Thomas JONES  (USA) STS-59, 68, 80, 98 Kv,Kv
Jurij MALENČENKO  (Rus.) Sojuz TM-19/Mir,STS-106,TMA-2/ISS,TMA-11/ISS F
Jerry LINENGER  (USA) STS-64, 81/Mir K, vizitka
Eileen COLLINS  (USA) STS-63, 84, 93, 114 F
Vladimír DĚŽUROV  (Rus.) Sojuz TM-21/Mir, STS-105/ISS K
Jurij GIDZENKO  (Rus.) Sojuz TM-22/Mir, TM-31/ISS, TM-34 K
Catherine COLEMAN  (USA) STS-73, 93 K
Winston SCOTT  (USA) STS-72, 87 K,K
Charles BRADY  (USA) STS-78 O
Valerij KORZUN  (Rus.) Sojuz TM-24/Mir, STS-111/ISS F,K
Claudie HAIGNERÉ  (Fr.) Sojuz TM-24, TM-33 pohled
Roger CROUCH  (USA) STS-83, 94 K
Pavel VINOGRADOV  (Rus.) Sojuz TM-26/Mir, TMA-8/ISS F,F
Takao DOI  (Jap.) STS-87, 123 Lv
Leonid KANEDJUK  (Ukr.) STS-87 Kv
Saližan ŠARIPOV  (Rus.) STS-89, Sojuz TMA-5/ISS F
Scott ALTMAN  (USA) STS-90, 106, 109, 125 Lv
Janet KAVANDI  (USA) STS-91, 99, 104 Kv
Gennadij PADALKA  (Rus.) TM-28/Mir, TMA-4/ISS, TMA-14/ISS F,K
Jurij BATURIN  (Rus.) Sojuz TM-28, TM-32 F
Valerij TOKAREV  (Rus.) STS-96, Sojuz TMA-7/ISS F
Scott KELLY  (USA) STS-103, 118 Lv,La
Gerhard THIELE  (Něm.) STS-99 F
Sergej ZALJOTIN  (Rus.) Sojuz TM-30/Mir, TMA-1 F,K
Mark POLANSKY  (USA) STS-98, 116 Lv,K
Paul RICHARDS  (USA) STS-102 K
Jurij LONČAKOV  (Rus.) STS-100, Sojuz TMA-1, TMA-13/ISS F
Michail TJURIN  (Rus.) STS-105/ISS, Sojuz TMA-9/ISS, TMA-11M/ISS F
Konstantin KOZEJEV  (Rus.) Sojuz TM-33 F
Rex WALHEIM  (USA) STS-110, 122 Lv
Paul LOCKHART  (USA) STS-111, 113 K,K
Sergej TREŠČEV  (Rus.) STS-111/ISS F,K
Sandra MAGNUS  (USA) STS-112, 126/ISS Kv
Fjodor JURČICHIN  (Rus.) STS-112, Sojuz TMA-10/ISS, 19/ISS, 09M/ISS F,F
John HERRINGTON  (USA) STS-113s K
Stephanie WILSON  (USA) STS-121, 120 La
Christopher FERGUSON  (USA) STS-115, 126 Lv
Oleg KOTOV  (Rus) Sojuz TMA-10/ISS, 17/ISS, 10M/ISS F,K
Charles SIMONYI  (USA) Sojuz TMA-10, TMA-14 F,K
Clayton ANDERSON  (USA) STS-117/ISS Kv
George ZAMKA  (USA) STS-120, STS-130 K
Stanley LOVE  (USA) STS-122 K,K
Gregory JOHNSON  (USA) STS-123 K
Michael FOREMAN  (USA) STS-123 K,K
Garrett REISMAN  (USA) STS-123/ISS, 132 K,K
Sergej VOLKOV  (Rus.) Sojuz TMA-12/ISS F,F,K
Oleg KONONĚNKO  (Rus.) Sojuz TMA-12/ISS F,F
YI So-Yeon  (Již. Kor.) Sojuz TMA-12 F
Ronald GARAN  (USA) STS-124 K,K
Karen NYBERG  (USA) STS-124 K,K
Gregory CHAMITOFF  (USA) STS-124 La
Richard GARRIOTT  (USA) Sojuz TMA-13 F,K
Stephen BOWEN  (USA) STS-126 K,K
Shane KIMBROUGH  (USA) STS-126 Lv
Richard ARNOLD  (USA) STS-119 Lv
Michael GOOD  (USA) STS-125, 132 Lv, F,K
Megan McARTHUR  (USA) STS-125 Kv
Roman ROMANĚNKO  (Rus.) Sojuz TMA-15/ISS F
Thomas MARSHBURN  (USA) STS-127, Sojuz TMA-07M/ISS Lv
Kevin FORD  (USA) STS-128, Sojuz TMA-06M/ISS K,K
Nicole STOTT  (USA) STS-128/ISS, 133 K,K
Maksim SURAJEV  (Rus.) Sojuz TMA-16/ISS, 13M/ISS F
Terry VIRTS  (USA) STS-130 K,K
Alexandr SKVORCOV  (Rus.) Sojuz TMA-18/ISS F,F,K
Michail KORNIJENKO  (Rus.) Sojuz TMA-18/ISS K
James DUTTON  (USA) STS-131 F,K
Dorothy METCALF-LINDENBURGER STS-131 Kv
Dmitrij KONDRAŤJEV  (Rus.) Sojuz TMA-20/ISS F
Alexandr SAMOKUTJAJEV  (Rus.) Sojuz TMA-21/ISS F,F
Andrej BORISENKO  (Rus.) Sojuz TMA-21/ISS F,F,F
Anton ŠKAPLEROV  (Rus.) Sojuz TMA-22/ISS, TMA-15M/ISS F
Anatolij IVANIŠIN  (Rus.) Sojuz TMA-22/ISS F
Oleg NOVICKIJ  (Rus.) Sojuz TMA-06M F,F
Alexandr MISURKIN  (Rus.) Sojuz TMA-08M/ISS, MS-06/ISS F
Luca PARMITANO  (It.) Sojuz TMA-09M/ISS Fv,K
Sergej RJAZANSKIJ  (Rus.) Sojuz TMA-10M/ISS, MS-05/ISS F
Gregory WISEMAN  (USA) Sojuz TMA-13M/ISS F
Alexander GERST  (Něm.) Sojuz TMA-13M/ISS Fv,K
Samantha CRISTOFORETTI  (It.) Sojuz TMA-15M/ISS K
Kjell LINDGREN  (USA) Sojuz TMA-17M/ISS Fv
Andreas MOGENSEN  (Dán.) Sojuz TMA-18M F,K
Timothy PEAKE  (VB) Sojuz TMA-19M/ISS K
Thomas PESQUET  (It.) Sojuz MS-03/ISS  K
Norishige KANAI  (Jap.) Sojuz MS-07/ISS Fv
Jack FISCHER  (USA) astronaut F
Scott TINGLE  (USA) astronaut Fv
Jeremy HANSEN  (Kan.) astronaut Fv
David SAINT-JACQUES  (Kan.) astronaut Fv,Kv
Raja CHARI  (USA) astronaut F
     
Sojuz TMA-06M NOVICKIJ, TARJELKIN, FORD F
Sojuz TMA-16M Padalka, Kornijenko, Kelly F
Sojuz MS-02 Ryžikov, Borisenko, Kimbrough F
     
Valentina PONOMARJOVOVÁ(SSSR) neletící kosmonautka (VVS, 1962) K
Irina SOLOVJOVOVÁ  (SSSR) neletící kosmonautka (VVS, 1962) K
Eduard BUJNOVSKIJ  (SSSR) neletící kosmonaut (TsPK-2, 1963) Kv
Gennadij KOLESNIKOV  (SSSR) neletící kosmonaut (TsPK-3, 1965) K
Ansar ŠARAFUTDINOV  (SSSR) neletící kosmonaut (TsPK-3, 1965) K
Eduard STĚPANOV  (SSSR) neletící kosmonaut (TsPK-3, 1965) F,K
Michail BURDAJEV  (SSSR) neletící kosmonaut (TsPK-4, 1967) F
Anatolij DĚDKOV  (SSSR) neletící kosmonaut (TsPK-5, 1970) F
Irina PRONINA  (SSSR) neletící kosmonautka (NPOE-5, 1980) K
Magomed TOLBOJEV  (SSSR) neletící kosmonaut (LII-2, 1983) F
     
Joe KITTINGER  (USA) let balonem do výšky 31,4km a seskok Fv
Dee O'HARA  (USA) zdravotní sestra prvních astronautů Fv
Christopher KRAFT  (USA) letový ředitel Mercury, Gemini F,K
Eugene KRANZ  (USA) vedoucí letový ředitel Apollo F
Gerald GRIFFIN  (USA) letový ředitel Apollo K,K
Glynn LUNNEY  (USA) letový ředitel Apollo F,K
Milton WINDLER  (USA) letový ředitel Apollo F,K
Steven BALES  (USA) řídící specialista Gemini a Apollo
pro navádění (GUIDO)
K
Jerry BOSTICK  (USA) řídící specialista Mercury, Gemini a Apollo
pro letovou dynamiku (FIDO)
K,K
Jay GREENE  (USA) řídící specialista Apollo (FIDO)
letový ředitel STS (STS-51L)
F
Hermann WEIDNER  (Něm.) člen týmu Wernhera von Brauna K,K
Ernst STUHLINGER  (USA) člen týmu Wernhera von Brauna Kv
Oscar HOLDERER  (USA) člen týmu Wernhera von Brauna K
James CHRISTY  (USA) astronom, objevitel měsíce Pluta F
Dolores BLACK  (USA) ušila vlajku pro let Apollo 11 na Měsíc F,F
     
Politika    
Tenzin GYATSO  (Tibet) 14.dalajláma, duchovní vůdce Tibetu
držitel Nobelovy ceny míru 1989
F
Jimmy CARTER  (USA) americký prezident 1977-1981
    držitel Nobelovy ceny míru 2002
Ft
Michail GORBAČOV  (Rus.) sovětský prezident 1985-1991
    držitel Nobelovy ceny míru 1990
F
Shimon PERES  (Izr.) izraelský prezident
držitel Nobelovy ceny míru 1994
F
Ephraim KATZIR  (Izr.) izraelský prezident 1973-1978 Ft
Ehud OLMERT  (Izr.) izraelský premiér 2006-2009 F
Frederik W. de KLERK  (JAR) jihoafrický prezident 1989-1994
Nobelova cena míru 1993
F
Hamíd KARZÁÍ  (Afg.) afghánský prezident F
Farah PAHLAVÍ  (Írán) íránská královna 1959-1979 Fv
Yahya JAMMEH  (Gam.) gambijský prezident 1994- F
Céphas BANSAH  (Gha.) král Hohoe, Ghana 1992- Fv
GIRMA Wolde-Giorgis  (Et.) etiopský prezident 2001- K
France-Albert RENÉ  (Sey.) seychelleský prezident 1977-2004
premiér 1976-1977
K
Gloria MACAPAGAL-ARROYO  (Fil.) filipínská prezidentka F
MA Ying-jeou  (Tai.) taiwanský prezident 2008- Ft,Ft
Ramon John HNATYSHYN  (Kan.) kanadský guvernér 1990-1995 K
George Maxwell RICHARDS prezident Trinidadu a Tobaga 2003- K
Caspar WEINBERGER  (USA) ministr obrany USA 1981-1987 K
Luiz Inácio LULA da SILVA  (Braz.) brazilský prezident 2003- Ft
Colville YOUNG  (Belize) belizský guvernér 1993- F
Tony BLAIR  (VB) britský premiér 1997-2007 Ft
Michael HIGGINS  (Ir.) irský prezident 2011- Ft
Mary McALEESE  (Ir.) irská prezidentka 1997-2011 Ft,Ft
Guy VERHOFSTADT  (Bel.) belgický premiér 1999-2008 F
Mark RUTTE  (Niz.) nizozemský premiér 2010- Ft
Ruud LUBBERS  (Niz.) nizozemský premiér 1982-1994 K
Joachim GAUCK  (Něm.) německý prezident 2012- Fa
Christian WULFF  (Něm.) německý prezident 2010-2012 Ft
Horst KÖHLER  (Něm.) německý prezident 2004-2010 F
Roman HERZOG  (Něm.) německý prezident 1994-1999 F
Richard von WEIZSÄCKER  (Něm.) německý prezident 1984-1994 K
Gerhard SCHRÖDER  (Něm.) německý kancléř 1998-2005 Ft
Willy BRANDT  (Něm.) německý kancléř 1969-1974 K
Egon KRENZ  (DDR) východoněmecký gen. tajemník 1989 F
Guido WESTERWELLE  (Něm.) německý ministr zahraničí 2009- F
Hans-Dietrich GENSCHER  (Něm.) německý ministr zahraničí 1974-1992 F,K
Edmund STOIBER (Něm.) bavorský premiér Fa
Heinz FISCHER  (Rak.) rakouský prezident 2004- F,Ft,K
Thomas KLESTIL  (Rak.) rakouský prezident 1992-2004 F
Werner FAYMANN  (Rak.) rakouský kancléř 2008- Ft
Jörg HAIDER  (Rak.) korutanský hejtman 1999-2008 Fv
Otto von HABSBURG  (Rak.) rakousko - uherský korunní princ O
Alain JUPPÉ  (Fr.) francouzský premiér 1995-1997 Fv
ALBERT II. (Mon.) monacký kníže 2005- Ft
HANS ADAM II.  (Licht.) lichtenštejnský kníže 1989- Ft
Jean-Claude JUNCKER  (Luc.) lucemburský premiér 1995-2013 F
Joe BOSSANO  (VB) gibraltarský premiér 1988-1996 K
José Luis ZAPATERO  (Šp.) španělský premiér 2004- Fa
Felipe GONZÁLEZ MÁRQUEZ  (Šp.) španělský premiér 1982-1996 Ft
Aníbal CAVACO SILVA  (Port.) port. prezident 2006-, premiér 85-95 F
Kolinda GRABAR-KITAROVIĆ (Chor) chorvatská prezidentka 2015- F
Ivo JOSIPOVIĆ  (Chor.) chorvatský prezident 2010-2015 F
Stjepan MESIĆ  (Chor.) chorvatský prezident 2000-2010 F
Borut PAHOR  (Sl.) slovinský prezident 2012- Ft
Danilo TÜRK  (Sl.) slovinský prezident 2007-2012 Ft, Ft
Milan KUČAN  (Sl.) slovinský prezident 1990-2002 F
Janez JANŠA  (Sl.) slovinský premiér 2012-2013
    premiér 2004-2008 
Ft
Branko CRVENKOVSKI  (Mak.) makedonský prezident 2004-2009
    premiér 1992-1998, 2002-2004
F
Jean-Claude JUNCKER  (Luc.) lucemburský premiér 1995- F
Edward FENECH-ADAMI  (Mal.) maltský prezident 2004-2009
    premiér 1987-1996, 1998-2004
F
Lawrence GONZI  (Mal.) maltský premiér 2004- F
János ÁDER  (Maď.) maďarský prezident 2012- F,Ft
Pál SCHMITT  (Maď.) maďarský prezident 2010-2012 F
László SÓLYOM  (Maď.) maďarský prezident 2005-2010 F
Árpád GÖNCZ  (Maď.) maďarský prezident 1990-2000 K
Viktor ORBÁN  (Maď.) maďarský premiér 1998-2002, 2010- Ft,Ft
József ANTALL  (Maď.) maďarský premiér 1990-1993 K
Martti AHTISAARI  (Fin.) finský prezident, Nobelova cena míru 2008 F
Matti VANHANEN  (Fin.) finský premiér 2003-2010 F
Esko AHO  (Fin.) finský premiér 1991-1995 K
Fredrik REINFELDT  (Švéd.) švédský premiér 2006- F
Kåre WILLOCH  (Nor.) norský premiér 1981-1986 K
Lars Løkke RASMUSSEN  (Dán.) dánský premiér 2009- Ft
Toomas Hendrik ILVES  (Est.) estonský prezident 2006- Ft
Andres TARAND  (Est.) estonský premiér 1994-1995 Fz
Raimonds VĒJONIS  (Lot.) lotyšský prezident 2015- F
Andris BĒRZIŅŠ  (Lot.) lotyšský prezident 2012-2015 F
Valdis DOMBROVSKIS  (Lot.) lotyšský premiér 2009- F
Dalia GRYBAUSKAITĖ  (Lit.) litevská prezidentka 2009- F
David ODDSSON  (Isl.) islandský premiér 1991-2004 Ft
Andrej KISKA  (SR) slovenský prezident 2014- F ?
Ivan GAŠPAROVIČ  (SR) slovenský prezident 2004-2014 F
Michal KOVÁČ  (SR) slovenský prezident 1993-1998 K,K
Iveta RADIČOVÁ  (SR) slovenská premiérka 2010-2012 F
Andrej BABIŠ český premiér 2017- Ft
Petr NEČAS český premiér 2010-2013 F
Jan FISCHER český premiér 2009-2010 Fz
Jiří PAROUBEK český premiér 2005-2006 F,Fz
Stanislav GROSS český premiér 2004-2005 K
Vladimír ŠPIDLA český premiér 2002-2004 K
Miloš ZEMAN český premiér 1998-2002, prezident K
Petr PITHART český premiér 1990-1992 K
Martin STROPNICKÝ ministr zahraničí, obrany, kultury F
Jan KOHOUT ministr zahraničí 2009-10, 2013-14 Fz
Josef ZIELENIEC ministr zahraničí 1992-1997 F
Alena SCHILLEROVÁ ministryně financí 2017- Fzv
Tomáš HÜNER ministr průmyslu a obchodu 2017-2018 F,F
Vlastimil PICEK ministr obrany 2013-2014 F
Milan CHOVANEC ministr vnitra 2014-2017 F,Ft,Ft
František BUBLAN ministr vnitra 2004-2006 F
Martin PECINA ministr vnitra 2009-2010, 2013-2014 F
Jan RUML ministr vnitra 1992-1997 K
Helena VÁLKOVÁ ministryně spravedlnosti 2014-2015    F
Pavel BLAŽEK ministr spravedlnosti 2012-2013    F
Jan KALVODA ministr spravedlnosti 1996-1997 Fz
Zdeněk ŠKROMACH ministr práce a soc. věcí 2002-2006 F
Adam VOJTĚCH ministr zdravotnictví 2017- F
David RATH ministr zdravotnictví 2005-2006 F
Kateřina VALACHOVÁ ministryně školství 2015-2017 F
Miroslava KOPICOVÁ ministryně školství 2006-07, 2009-10 PFko
Jan SOKOL ministr školství 1998 F
Klára DOSTÁLOVÁ ministr pro místní rozvoj 2017- Ft
Jiří ČUNEK ministr pro místní rozvoj 2007-2009 F
Radko MARTÍNEK ministr pro místní rozvoj 2005-2006 vizitka
Jiří MILEK ministr zemědělství 2017-2018 Fz
Richard BRABEC ministr životního prostředí 2014- Fz
Tomáš Jan PODIVÍNSKÝ ministr životního prostředí 2013-2014 PFko
Tomáš CHALUPA ministr životního prostředí 2012-2013 Kv
Bedřich MOLDAN ministr životního prostředí 1990-1991 Fz
Petr PIŤHA ministr kultury 1992-1994 F
Jaroslav ZVĚŘINA europoslanec Fz
Adriana KRNÁČOVÁ primátorka Prahy Ft
Miroslav SLÁDEK poslanec, předseda strany SPR-RSČ F
     
Military    
Leonard Henry ROCHFORD  (VB) stíhací eso WW I - 29 vítězství O
Richard COLE  (USA) Doolittle Tokyo Raiders F,F,F
David THATCHER  (USA) Doolittle Tokyo Raiders F,K
Thomas GRIFFIN  (USA) Doolittle Tokyo Raiders F,F,F
Edward SAYLOR  (USA) Doolittle Tokyo Raiders F,K
Stanley VEJTASA  (USA) stíhací eso WW II - 11 vítězství vizitka
Arthur FIEDLER  (USA) stíhací eso WW II - 8 vítězství F,K
Donald CUMMINGS  (USA) stíhací eso WW II - 6,5 vítězství K
Barrie DAVIS  (USA) stíhací eso WW II - 6 vítězství K,K
Norwald QUIEL  (USA) stíhací eso WW II - 6 vítězství F
Dean 'Diz' LAIRD  (USA) stíhací eso WW II - 6 vítězství F
Kenneth LAKE  (USA) stíhací eso WW II - 6 vítězství F,K
Randy REEVES  (USA) stíhací eso WW II - 6 vítězství Fv
David THWAITES  (USA) stíhací eso WW II - 6 vítězství K,K
Abner AUST  (USA) stíhací eso WW II - 5 vítězství Fv
Raymond BANK  (USA) stíhací eso WW II - 5 vítězství Fv,Fv,K,K
Richard BERTELSON  (USA) stíhací eso WW II - 5 vítězství K
James EMPEY  (USA) stíhací eso WW II - 5 vítězství F,F,F
George LOVING  (USA) stíhací eso WW II - 5 vítězství K
James LUMA  (USA) stíhací eso WW II - 5 vítězství F,K
Rudy MATZ  (USA) stíhací pilot WW II - 4 vítězství K,K
James KUNKLE  (USA) stíhací pilot WW II - 2 vítězství F,F
Frank CAREY  (VB) stíhací eso WW II - 26 vítězství K
John CUNNINGHAM  (VB) stíhací eso WW II - 20 vítězství Kv
James Francis EDWARDS  (Kan.) stíhací eso WW II - 15 vítězství Kv
Thomas NEIL  (VB) stíhací eso WW II - 14 vítězství K,K
Roland BEAMONT  (VB) stíhací eso WW II - 9,33 vít. + 31 V-1 K
Karel MRÁZEK (CZ) stíhací pilot WW II - 3 vít., velitel wingu pohled
Günther RALL  (Něm.) stíhací eso WW II - 275 vítězství F,F,K
Erich RUDORFFER  (Něm.) stíhací eso WW II - 224 vítězství K
Hugo BROCH  (Něm.) stíhací eso WW II - 81 vítězství Fv,K,K
Martin DREWES  (Něm.) stíhací eso WW II - 52 vítězství O
Hermann GREINER  (Něm.) stíhací eso WW II - 50 vítězství O
Karl RAMMELT  (Něm.) stíhací eso WW II - 46 vítězství K
Willi RESCHKE  (Něm.) stíhací eso WW II - 28 vítězství F
Horst RIPPERT  (Něm.) stíhací eso WW II - 28 vítězství F,Fz
Walter BRIEGLEB  (Něm.) stíhací eso WW II - 25 vítězství F
Ernst SCHRÖDER  (Něm.) stíhací eso WW IIs - 7 vítězství F,F,F
Gottfried DULIAS  (Něm.) stíhací eso WW II - 5 vítězství F,K,K
Hans BUSCH  (Něm.) stíhací pilot Me-262 - 1 vítězství Fz,Fz
Jörg CZYPIONKA  (Něm.) stíhací pilot Me-262 - 1 vítězství F,F
Luigi GORRINI  (It.) stíhací eso WW II - 19 vítězství K
Loris BALDI  (It.) stíhací eso WW II - 5 vítězství K
Otto CARIUS  (Něm.) tankové eso WW II - více jak 150 vítězství F,K
Rudolf von RIBBENTROP  (Něm.) tankové eso WW II - 14 vítězství F,F
Alfred REGENITER  (Něm.) tankové eso WW II - 10 vítězství K
Gerhard FISCHER  (Něm.) tankové eso WW II K
Harold AGNEW  (USA) Hirošima - vědecký pozorovatel F,F,F,F,F,F
William HUDGINS  (USA) chemik, Manhattan Project Fz,Fz
Earl WILLIAMS  (USA) Pearl Harbor, 1. sestřelený US letoun WWII F,F
William MUEHLEIB  (USA) Pearl Harbor, Hickam Field Fz
Richard GIROCCO  (USA) Pearl Harbor, Ford Island NAS F
Jack HOLDER  (USA) Pearl Harbor, Ford Island NAS Fz
John MATHRUSSE  (USA) Pearl Harbor, Ford Island NAS Fzv,Fzv
Alex HORANZY  (USA) Pearl Harbor, Schofield Barracks F
Walter PASIAK  (USA) Pearl Harbor, Schofield Barracks Fz
John ANDERSON  (USA) Pearl Harbor, USS Arizona K,K
Lou CONTER  (USA) Pearl Harbor, USS Arizona F
Donald STRATTON  (USA) Pearl Harbor, USS Arizona F,K,F
Cecil CALAVAN  (USA) Pearl Harbor, USS Utah F,F,F,K
Gilbert MEYER  (USA) Pearl Harbor, USS Utah, jap. kapitulace Fz,Fz,Fz
Richard CUNNINGHAM  (USA) Pearl Harbor, USS West Virginia K
Paul MOORE  (USA) Pearl Harbor, USS West Virginia F
Tom BERG  (USA) Pearl Harbor, USS Tennessee F
Ray GARLAND  (USA) Pearl Harbor, USS Tennessee F
Charles SEHE  (USA) Pearl Harbor, USS Nevada F
Mal MIDDLESWORTH  (USA) Pearl Harbor, USS San Francisco F,F
J.C. ALSTON  (USA) Pearl Harbor, USS California, kapitulace F,F
Paul GOODYEAR  (USA) Pearl Harbor, USS Oklahoma F
Fred JOHNSON  (USA) Pearl Harbor, USS Maryland F,K,K
Michael DeCICCO  (USA) Pearl Harbor, USS Helena F,K
Robert DICKSON  (USA) Pearl Harbor, USS Curtiss F,F
James LEAVELLE  (USA) Pearl Harbor, USS Whitney, JFK Fv
Bill McANANY  (USA) Pearl Harbor, USS Solace F
Nelson MITCHELL  (USA) Pearl Harbor, USS Jarvis F
Verlin FORTIN  (USA) USS Indianapolis F
Edgar HARRELL  (USA) USS Indianapolis F
James JARVIS  (USA) USS Indianapolis F
Arthur LEENERMAN  (USA) USS Indianapolis F,F
Cleatus LEBOW  (USA) USS Indianapolis F
Richard THELEN  (USA) USS Indianapolis F,F
Harlan TWIBLE  (USA) USS Indianapolis F
Rochus MISCH  (Něm.) osobní strážce Adolfa Hitlera F
Winrich BEHR  (Něm.) pobočník polního maršála Pauluse K
Francis SANZA  (USA) osobní řidič generála Pattona K
Heider HEYDRICH  (Něm.) syn říšského pretektora Heydricha F,F,F,F
Harry GARRETT  (VB) evakuace Dunkerque F
John HAMILTON  (VB) evakuace Dunkerque F
Norman LEWIS  (VB) evakuace Dunkerque Fz
Edward OATES  (VB) evakuace Dunkerque F
Sidney SPALDING  (VB) evakuace Dunkerque F
Arthur TAYLOR  (VB) evakuace Dunkerque F
Mavis BATEY  (VB) dešifrátorka Enigmy Fz,Fz,Kv
Lorna COCKAYNE  (VB) dešifrátorka Enigmy F
Betty WARWICK  (VB) dešifrátorka Enigmy F
Gerald BERRY  (USA) Den D, pilot C-47 F,K
Dale NELSEN  (USA) Den D, USN, výsadková loď LST-347 Fzv
Joseph TESON  (USA) Den D, USN, transportní loď LCT-852 Kv
John BISTRICA  (USA) Den D, Omaha Beach F,F
Robert CURL  (USA) Den D, Omaha Beach K
Peter FANTACONE  (USA) Den D, Omaha Beach K
Richard FAZZIO  (USA) Den D, Omaha Beach F
Bernard FRIEDENBERG  (USA) Den D, Omaha Beach F
William WILCH  (USA) Den D, Omaha Beach K
Irving LOCKER  (USA) Den D, Utah Beach F
George MULLINS  (USA) Den D, Utah Beach, 101st Airborne Fz
Raymond REDDICK  (USA) Den D, Utah Beach F
Eldon ROBERTS  (Kan.) Den D, Juno Beach F
Jacob SPERRY  (USA) veterán, Západní Evropa K
Paul PRIEST  (USA) veterán, most u Remagenu Fz,Fz
Guy PRESTIA  (USA) veterán, Itálie, Mussolini, Dachau F
Hope KIRKENDALL  (USA) zdravotní sestra, 16th General Hospital K
George 'Johnny' JOHNSON  (VB) bombardovací pilot, "Dam Busters" F
Jack McEWAN  (USA) pilot B-17 v Tichomoří Fz
George BOYD  (USA) Tuskegee Airman K
Eugene DERRICOTTE  (USA) Tuskegee Airman F,F
Eugene RICHARDSON, Jr.  (USA) Tuskegee Airman K
T. Moffatt BURRISS  (USA) 82nd Airborne Division F
Monroe 'Tex' COMBS  (USA) 101st Airborne Division F,F
Brad FREEMAN  (USA) 101st Airborne Division F,F
Raymond GEDDES  (USA) 101st Airborne Division F
Carmen GISI  (USA) 101st Airborne Division Fv,Fzv
Elvin HOMAN  (USA) 101st Airborne Division F,F
Philip PERUGINI  (USA) 101st Airborne Division F,F
Edward SHAMES  (USA) 101st Airborne Division F,F
Frank SOBOLESKI  (USA) 101st Airborne Division F,F
Vincent SPERANZA  (USA) 101st Airborne Division Fz
Van BARFOOT  (USA) Medal of Honor (WWII) F,K
Francis CURREY  (USA) Medal of Honor (WWII) Fz,Fz
Arthur JACKSON  (USA) Medal of Honor (WWII) K
Robert MAXWELL  (USA) Medal of Honor (WWII) K,K
Vernon McGARITY  (USA) Medal of Honor (WWII) K
Wilburn ROSS  (USA) Medal of Honor (WWII) K,K
George SAKATO  (USA) Medal of Honor (WWII) F,vizitka
Fred SEIKER  (VB) válečný zajatec, "Most přes řeku Kwai" Fz
Alistair URQUHART  (VB) válečný zajatec, "Most přes řeku Kwai" Fz,K,K
Roy HAWTHORNE  (USA) Navajo Code Talker F,F
Alfred NEWMAN  (USA) Navajo Code Talker K
Everett 'Bud' HAMPTON  (USA) veterán (Saipan, Tinian, Iwo Jima) F,F
Wallace GUSTAFSON  (USA) svědek japonské kapitulace, USS Missouri Fz
Harry ETTLINGER  (USA) Monuments Men Fz,Fz
Bernard TAPER  (USA) Monuments Men Fz
Ela WEISSBERGER  (CZ/USA) oběť holokaustu, Terezín Fzv
Benjamin FERENCZ  (USA) hlavní žalobce v Následných
norimberských procesech
F
Frederick 'Boots' BLESSE  (USA) stíhací eso Korejské války - 10 vítězství F,F,K
Richard BECKER  (USA) stíhací eso Korejské války - 5 vítězství F,K
Charles CLEVELAND  (USA) stíhací eso Korejské války - 5 vítězství F,K
William WESCOTT  (USA) stíhací eso Korejské války - 5 vítězství K
Duane DEWEY  (USA) Medal of Honor (Korea) Kv,Kv
Thomas HUDNER  (USA) Medal of Honor (Korea) F,K
William CHARETTE  (USA) Medal of Honor (Korea) K,K
Robert SIMANEK  (USA) Medal of Honor (Korea) F,K
Ernest WEST  (USA) Medal of Honor (Korea) K
Chuck MAWHINNEY  (USA) odstřelovač - 103 vítězství (216) Fv
Ed EATON  (USA) odstřelovač - ?? vítězství Fv,Kv
Charles DeBELLEVUE  (USA) stíhací eso ve Vietnamu - 6 vítězství F,F,K
William DRISCOLL  (USA) stíhací eso ve Vietnamu - 5 vítězství F,Fv
Phil HANDLEY  (USA) stíhací pilot ve Vietnamu - 1 vítězství F
John BACA  (USA) Medal of Honor (Vietnam) Fz,Fz
Paul BUCHA  (USA) Medal of Honor (Vietnam) F,K,K
George DAY  (USA) Medal of Honor (Vietnam) K
Roger DONLON  (USA) Medal of Honor (Vietnam) Fz,K,K
Michael FITZMAURICE  (USA) Medal of Honor (Vietnam) F,Fz,K,K
James FLEMING  (USA) Medal of Honor (Vietnam) Fz,vizitka
Robert FOLEY  (USA) Medal of Honor (Vietnam) F,Fz,K
Wesley FOX  (USA) Medal of Honor (Vietnam) K,Kv
Robert INGRAM  (USA) Medal of Honor (Vietnam) K
Joe JACKSON  (USA) Medal of Honor (Vietnam) Fv,K
Howard LEE  (USA) Medal of Honor (Vietnam) K,K
James LIVINGSTON  (USA) Medal of Honor (Vietnam) K
Robert MODRZEJEWSKI  (USA) Medal of Honor (Vietnam) K
Robert O'MALLEY  (USA) Medal of Honor (Vietnam) F
Ronald RAY  (USA) Medal of Honor (Vietnam) Fz
Jay VARGAS  (USA) Medal of Honor (Vietnam) F,K
Earl BURKS  (USA) velitel posádky posledního vrtulníku
při evakuaci Saigonu
F
Paul AUSSARESSES  (Fr.) brig. generál, WWII, Indočína, mučení... Fz,Fz,Fzv
Gail HALVORSEN  (USA) blokáda Berlína - Candy Bomber F
Richard FECTEAU  (USA) agent CIA zajatý v Číně 1952-1971 Fz
Bruce LAINGEN  (USA) diplomat, rukojmí z Teheránu 1979-81 Fvz, Kv
Thomas AHERN  (USA) rukojmí z Teheránu 1979-81 K,K
Clair Cortland BARNES  (USA) rukojmí z Teheránu 1979-81 K
Kevin HERMENING  (USA) rukojmí z Teheránu 1979-81 K,K
Josef MAŠÍN  (CZ) protikomunistický odboj F,F
Vincent De POIX  (USA) první velitel USS Enterprise (CVN-65) Kv
Kenneth COLLINS  (USA) CIA &test pilot (A-12, SR-71...) F,F
Don MALLICK  (USA) test pilot (SR-71...) F
Richard GRAHAM  (USA) test pilot (SR-71...) F
Walter WATSON  (USA) test pilot (SR-71...) F
Bill WEAVER  (USA) test pilot (SR-71...) F
Robert THACKER  (USA) test pilot F
Zvika GREENGOLD  (Izr.) tankové eso - až 60 vítězství Fz,Fz
Zoltán DANI  (Srb.) první sestřel stealth letounu F-117 F,F
Scott O'GRADY  (USA) setřelený pilot F-16 Fv
Michael DURANT  (USA) pilot sestřeleného vrtulníku v Mogadišu F
Richard PHILLIPS  (USA) piráty unesený kapitán lodi Maersk Fv
Bob BECKWITH  (USA) NY hasič, zasahoval po pádu Dvojčat Fv
Tommy FRANKS  (USA) velitel americké armády F
Ryan PITTS  (USA) Medal of Honor F
Chris KYLE  (USA) odstřelovač - 160 vítězství F
Jessica LYNCH  (USA) osvobozená zajatkyně během
Irácké války (2003)
K
     
Hudba    
Britney SPEARS  (USA) zpěvačka Fv
Sarah CONNOR  (Něm.) zpěvačka F,Fv
CASCADA  (Něm.) zpěvačka F
Lucie BÍLÁ zpěvačka F
Petra ČERNOCKÁ zpěvačka F
Heidi JANKŮ zpěvačka F
Kamila NÝVLTOVÁ zpěvačka F,F,F
Petr KOLÁŘ zpěvák Fv
Jožka ČERNÝ zpěvák F
Vilém ČOK zpěvák F
Rudolf CORTÉZ zpěvák K
Honza NEDVĚD písničkář K
Martin KELECSÉNYI (SR) finalista SK SuperStar F
RAMMSTEIN  (Něm.) skupina Ft, Ft
Vlastimil HARAPES balet K
     
Různé    
Mairead MAGUIRE  (VB) Nobelova cena za mír 1976 F
Konstantin NOVOSELOV  (Rus.) Nobelova cena za fyziku 2010 Kv
Frank WILCZEK  (USA) Nobelova cena za fyziku 2004 F
David GROSS  (USA) Nobelova cena za fyziku 2004 F
Anthony LEGGETT  (VB) Nobelova cena za fyziku 2003 Fz
Eric CORNELL  (USA) Nobelova cena za fyziku 2001 F
Wolfgang KETTERLE  (Něm.) Nobelova cena za fyziku 2001 F,F
Steve CHU  (USA) Nobelova cena za fyziku 1997 F
Leon LEDERMAN (USA) Nobelova cena za fyziku 1988 F,K
Gerd BINNIG  (Něm.) Nobelova cena za fyziku 1986 F,K
Nicolaas BLOEMBERGEN  (Niz./USA) Nobelova cena za fyziku 1981 K
Val FITCH  (USA) Nobelova cena za fyziku 1980 F
Sheldon Lee GLASHOW  (USA) Nobelova cena za fyziku 1979 K
Philip ANDERSON  (USA) Nobelova cena za fyziku 1977 K
Leon COOPER  (USA) Nobelova cena za fyziku 1972 K
Charles TOWNES  (USA) Nobelova cena za fyziku 1964 K
Ada YONATH  (Izr.) Nobelova cena za chemii 2009 Fz
Venkatraman RAMAKRISHNAN (Ind.) Nobelova cena za chemii 2009 F
Martin CHALFIE  (USA) Nobelova cena za chemii 2008 F,K
Gerhard ERTL  (Něm.) Nobelova cena za chemii 2007 F
Roger KORNBERG  (USA) Nobelova cena za chemii 2006 F
Aaron CIECHANOVER  (Izr.) Nobelova cena za chemii 2004 F
Kurt WÜTHRICH  (Švýc.) Nobelova cena za chemii 2002 Kf
Alan HEEGER  (USA) Nobelova cena za chemii 2000 F,K
Robert CURL  (USA) Nobelova cena za chemii 1996 K
Kary MULLIS  (USA) Nobelova cena za chemii 1993 Kv
Richard ERNST  (Švýc.) Nobelova cena za chemii 1991 F,K
Sidney ALTMAN  (USA) Nobelova cena za chemii 1989 K
Robert HUBER  (Něm.) Nobelova cena za chemii 1988 F
Dudley HERSCHBACH  (USA) Nobelova cena za chemii 1986 Kv
Roald HOFFMANN  (USA) Nobelova cena za chemii 1981 K
Frederick SANGER  (VB) Nobelova cena za chemii 1958 a 1980 K
Elizabeth BLACKBURN  (Aus./USA) Nobelova cena za lékařství 2009 K
Mario CAPECCHI  (USA) Nobelova cena za lékařství 2007 F,K
Barry MARSHALL  (Austr.) Nobelova cena za lékařství 2005 K
John SULSTON  (VB) Nobelova cena za lékařství 2002 K
Robert HORVITZ  (USA) Nobelova cena za lékařství 2002 F
Paul GREENGARD  (USA) Nobelova cena za lékařství 2000 K
Eric KANDEL  (USA) Nobelova cena za lékařství 2000 K
Günter BLOBEL  (Něm.) Nobelova cena za lékařství 1999 K
Christiane NÜSSLEIN-VOLHARD (Ně.) Nobelova cena za lékařství 1995 F
Richard ROBERTS  (VB) Nobelova cena za lékařství 1993 F,F
Erwin NEHER  (Něm.) Nobelova cena za lékařství 1991 K
Michael BROWN  (USA) Nobelova cena za lékařství 1985 K
Torsten WIESEL  (Švéd.) Nobelova cena za lékařství 1981 K
Roger GUILLEMIN  (Fr,/USA) Nobelova cena za lékařství 1977 F,K
David BALTIMORE  (USA) Nobelova cena za lékařství 1975 K
Oliver WILLIAMSON  (USA) Nobelova cena za ekonomii 2009 F
Thomas SCHELLING  (USA) Nobelova cena za ekonomii 2005 K
Finn KYDLAND  (Nor.) Nobelova cena za ekonomii 2004 F
Daniel KAHNEMAN  (Izr./USA) Nobelova cena za ekonomii 2002 F
Vernon SMITH  (USA) Nobelova cena za ekonomii 2002 Kv
James HECKMAN  (USA) Nobelova cena za ekonomii 2000 F
Robert C. MERTON  (USA) Nobelova cena za ekonomii 1997 Fv
Reinhard SELTEN  (Něm.) Nobelova cena za ekonomii 1994 F
Douglass NORTH  (USA) Nobelova cena za ekonomii 1993 K
James BUCHANAN  (USA) Nobelova cena za ekonomii 1986 K
Kenneth ARROW  (USA) Nobelova cena za ekonomii 1972 F,Kv
Donald JOHANSON  (USA) paleontolog, objevitel "Lucy" F,F
Jane GOODALL  (VB) bioložka, výzkum primátů F,F
Martin COOPER  (USA) vynálezce mobilního telefonu Kv
Kevin WARWICK  (VB) kybernetik, první "kyborg" F
Robert DENNARD  (USA) tvůrce počítačové paměti DRAM F
Sir David ATTENBOROUGH  (VB) přírodovědec BBC F,F
Sir Nicholas WINTON  (VB) zachránce 669 čs. dětí v roce 1939 F
Bertrand PICCARD  (Švýc.) letec, dobrodruh, 1. oblet Země balonem F
Richard RUTAN  (USA) oblet země bez mezipřistání Fv
Alan EUSTACE  (USA) parašutista, rekord 41,4 km F,F
Richard KONKOLSKI mořeplavec PF-ko
Mike BANNISTER  (VB) Concorde, hlavní pilot F,F
Robert BUCHANAN  (USA) člen pozemní obsluhy Hindenburgu F
Robert BALLARD  (USA) badatel, objevitel Titaniku a  Bismarcku K
James LEAVELLE  (USA) JFK - zatýkal vraha, Pearl Harbor Fv
Clinton HILL  (USA) osobní ochranka JFK F,Kv
Paul LANDIS  (USA) osobní ochranka JFK F
Hugh AYNESWORTH  (USA) očitý svědek, vražda JFK i Oswalda F
Ernest BRANDT  (USA) očitý svědek, vražda JFK Fz
Sandra STYLES  (USA) očitá svědkyně, vražda JFK K
Robert JACKSON  (USA) fotograf, vražda Oswalda F
George BARNUM  (USA) člen čestné stráže na pohřbu JFK F
Jim ALBRIGHT  (USA) strážce z Alcatrazu K
George DeVINCENZI  (USA) strážce z Alcatrazu F,F
Robert SCHIBLINE  (USA) vězeň z Alcatrazu Fv,F
Jiří KAJÍNEK omilostněný vrah Kv
Didi SENFT (Něm.) ďábel z Tour de France F
Robert HEIRONIMUS  (USA) natočil "Bigfoota" F,K
John SAUL  (USA) spisovatel K
Theodor PIŠTĚK výtvarník, Oscar K
Olbram ZOUBEK sochař, Jan Palach Kv
Jim DAVIS  (USA) ilustrátor, autor Garfielda dopis
Radim UZEL sexuolog Fv
David COPPERFIELD  (USA) iluzionista F
Zdeněk KNEDLA silák Železný Zekon F
Jiří ŽÁČEK spisovatel, básník Kv, báseň
Paul BOCUSE  (Fr.) slavný šéfkuchař Fv
Karolína KURKOVÁ modelka F
Sofía VERGARA  (Kol.) modelka F,Fv
Alexandra KAMP  (Něm.) modelka F
Giulia SIEGEL  (Něm.) modelka F,F,F
Victoria SILVSTEDT  (Švéd.) modelka Fv
Jenny McCARTHY  (USA) modelka, herečka F
Ilona STALLER -  "CICCIOLINA"  (It.) pornoherečka a it. poslankyně Fv,Fx